Başkan Bol Kepçe Yemek Dağıttı

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, orucunu iftar çadırında vatandaşlarla birlikte açtı.
Gündüz saatlerinde, iftar çadırına gelemeyen vatandaşlara yemek dağıtımı yapıldı. Yemek dağıtımına Belediye Başkanı Kadir Kara ile birlikte, MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, MHP İl Başkanı Fahri Kuyulu ve MHP Merkez İlçe Başkanı Ali Turgay Akıncı katıldı.

 
Osmaniye Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’na açılan İftar Çadırına Osmaniye halkı büyük ilgi gösteriyor.

 
İlginin yoğun olduğu iftar çadırını gezerek vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Kadir Kara, tüm vatandaşların ramazan ayını tebrik etti.

 
İftar çadırında zengini, fakiri hep birlikte iftar yaparak önemli bir sosyal dayanışma ve paylaşmanın ortaya çıktığını söyleyen Belediye Başkanı Kadir Kara; “İnancımızın ve Sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği olarak her yıl ramazan ayında yaptığımız gibi bu ramazanda da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza değişik yardımlarda bulunuyoruz. Gündüz saatlerinde iftar çadırına gelemeyen vatandaşlarımıza sıcak yemek yardımı yapıyoruz. Gıda kolisi yardımlarımızı sürdüreceğiz. Bu mübarek ayı mağfiretine ve rahmetine uygun bir şekilde vatandaşlarımızın eda edebilmeleri ve birlikte aşımızı ekmeğimizi paylaşmak adına bu hizmetimizi vermeye devam ediyoruz. Mahalle iftarlarımızın yanı sıra yine bu meydanda seherin ve sahurun bereketini muhterem hemşehrilerimizle paylaşacağız.

 
Bugün İftar çadırımızda orucumuzu vatandaşlarımızla birlikte açtık. İftar soframıza katılarak bizimle birlikte bu manevi havayı teneffüs ettikleri için tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tekrar tüm hemşerilerimin ramazan ayını tebrik ediyor selam sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here