4. Geleneksel Çocuk Oyunları ve Oyuncakları Festivali Düzenleniyor

#1
Osmaniye Masal Park’ta Masal Anlatma Yarışması

Osmaniye Belediyesi 4. Geleneksel Çocuk Oyunları ve Oyuncakları Festivali kapsamında Osmaniye Belediyesi ve Osmaniye Masal Park tarafından İlkokullar arasında “Osmaniye Masal Park’ta Masal Anlatma” yarışması yapılacak.

masal anlatma yarışması.jpeg


İlkokullar arası düzenlenen yarışmada okullar kendi bünyelerinde yaptıkları ön yarışma ile birinci belirleyecek ve seçilen birinci okulunu temsil edecek. Okullar kendi bünyelerinde seçtikleri birincinin belgelerini 30 Nisan 2019’a kadar Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne gönderecek. Yarışma 2 Mayıs 2019 Osmaniye Masal Park açık hava sahnesinde yapılacak.

Yarışmada birinciye 150 TL değerinde Kitap Hediye Çeki ve Üç aylık sınırsız Masal Park kullanım bilekliği, ikinciye 100 TL değerinde Kitap Hediye Çeki ve iki aylık sınırsız Masal Park kullanım bilekliği, üçüncüye 50 TL değerinde Kitap Hediye Çeki ve bir aylık sınırsız Masal Park kullanım bilekliği hediye edilecek. Yarışmaya katılacak tüm öğrencilere 1 günlük sınırsız Masal Park kullanım bilekliği verilecektir.
 
Yukarı