Abdullah Ağar ’21.YÜZYILDA VAROLUŞ MÜCADELEMİZ' Konulu Söyleşide Önemli Bilgiler Aktardı

#1
GÜVENLİK VE TERÖR UZMANI – YAZAR ABDULLAH AĞAR, ‘ÖNEMLİ OLAN BİRLİK BERABERLİĞİMİZDİR’

abdullah ağar söyleşi (3).JPG


Osmaniye Belediyesi 3.Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında Osmaniye’ye gelen Güvenlik ve Terör Uzmanı – Yazar Abdullah Ağar söyleşi programında Osmaniyeli vatandaşlar ile bir araya geldi.
Ahmet Şekip Ersoy kültür merkezinde gerçekleşen ’21.YÜZYILDA VAROLUŞ MÜCADELEMİZ' konulu söyleşide önemli bilgiler aktaran Abdullah Ağar ’ı katılımcılar ilgiyle dinleyerek merak ettikleri sorulara cevap buldular.
Güvenlik ve Terör Uzmanı Abdullah Ağar; “Bu mücadeleyi bugün yapamazsak yarın evlatlarımıza vatanımızı istediğimiz gibi emanet edemeyeceğiz. Geçmişte ecdadımız nasıl fedakârlık yaptıysa bizde fedakarlık yapmak zorundayız. Bu gün Türkiye bir varoluş mücadelesi içerisindedir. Her görüşten olabilirsiniz, vatansever olduğu sürece başımızın üstünde yeri vardır. Önemli olan birlik ve beraberliği devam ettirebilmektir. “ ifadelerini kullandı.
Söyleşi sonunda Abdullah Ağar’a, Belediye Başkanı Kadir Kara, MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş ve MHP Merkez İlçe Başkanı teşekkür plaketi takdimini birlikte yaptılar.
Daha sonra Ağar, kitaplarını okurları için imzaladı.
 
Yukarı