Başkan Kadir Kara'dan Çocuklara Mesaj

#1
Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’dan 23 Nisan Mesajı

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, başta şehrimizin “Mutlu Çocukları” olmak üzere tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

osmaniye.jpg


Başkan Kadir Kara mesajında; “23 Nisan 1920, Türk Milleti için önemli bir dönüm noktasıdır. Asil Türk Milletin temsil edildiği Gazi Meclisimizin açıldığı gün geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve bütün dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiştir. Şanlı ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza ve gençlerimize olan güvenimiz tamdır. Osmaniye Belediyesi olarak çocuklarımızı şehrin ve ülkenin geleceği olarak görüyor ve onlar için hizmetin en güzelini vermeye çalışıyoruz. Şehrimizin ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımız her şeyin en güzeline layık ve onlar için ne yapsak azdır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin teminatı olan çocuklarımızı mutlu edebilmek, onlara iyi bir gelecek sunabilmek, çocuklarımıza milli ve manevi değerler aşılayarak, topluma faydalı bireyler oluşturmak hepimizin görevidir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başta Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ’ü en derin sevgi ve saygıyla anıyor, Büyük Türk Milletinin ve sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.” İfadelerini kullandı.
 
Yukarı