Başkan Kara İlk Orucunu Vatandaşlarla Birlikte Açtı

#1
İLK KEPÇE BAŞKAN KADİR KARA’DAN

Osmaniye Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında Cumhuriyet Meydanı’nda açılan iftar çadırında ilk kepçeyi Belediye Başkanı Kadir Kara koydu.

İftarlarını ailesiyle birlikte evde yapmak isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar için iftar öncesinde 3 çeşit sıcak yemek ikram ediliyor. İftar öncesinde yemek ikramı yapılan vatandaşları ziyaret eden Başkan Kadir Kara, sohbet ederek ramazanlarını hayırladı. Daha sonra aşçı gömleğini giyerek ilk kepçeyi kendisi ikram etti.

kadir kara (1).jpg


Başkan Kadir Kara’ya teşekkürlerini ifade eden vatandaşlar, sayenizde mübarek ramazan ayında bu imkânlardan faydalanıyoruz. Sizden Allah razı olsun çok teşekkür ediyoruz dediler.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Her yıl olduğu gibi bu ramazanda da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sıcak yemek ikramında bulunuyoruz. Değerli hemşerilerimizle paylaşmanın hazzını yaşıyoruz. Allah hepsinden razı olsun. Mübarek ramazan ayının Osmaniyemize, hemşerilerimize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor selam saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

kadir kara (2).jpg


BAŞKAN KADİR KARA İLK İFTARI VATANDAŞLARLA BİRLİKTE YAPTI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Meydanında açılan belediye iftar çadırında ilk orucunu vatandaşlarla birlikte açtı.

Ramazan ayı boyunca her gün iftarda 4 çeşit sıcak yemek ikram edilecek olan iftar çadırına yılın ilk orucunu açmak için vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Başkan Kadir Kara, iftar çadırına gelen vatandaşları masalarında ziyaret ederek sohbet etti. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kara, tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum diyerek hayırlı ramazanlar diledi.

Belediye Başkanı Kadir Kara; “Mübarek ramazan ayında ilk iftarımızı değerli hemşerilerimizle birlikte iftar çadırında açıyoruz. Birlik beraberliğin ve paylaşmanın en güzel sergilendiği iftar çadırında vatandaşlarımızla birlikte olmaktan ve aşımızı paylaşmaktan onur duyuyorum. İftar çadırındaki yemek ikramlarımız ramazan ayı boyunca devam edecek. Bizlere, bu manevi duyguyu yaşatan Cenab-ı Allah’a hamd ediyorum.” Dedi.

kadir kara (3).jpg
 
Yukarı