Başkan KARA Meclis Üyeleri İle İftarda bir Araya Geldi

#1
OSMANİYE BELEDİYESİ, MAHALLE MUHTARLARI VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE İFTAR VERDİ

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, mahalle muhtarları ve belediye meclis üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Cumhuriyet meydanında gerçekleşen iftar yemeğinde Başkan Kadir Kara mahalle muhtarları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte orucunu açtı.

osmaniye (1).jpg


Tüm masaları tek tek ziyaret eden Başkan Kara, muhtarlar, meclis üyeleri ve ailelerine hoş geldin dileklerinde bulundu.

Aynı zamanda Cumhuriyet Meydanında kurulan iftar çadırında oruçlarını açan vatandaşları ziyaret ederek sohbet eden Başkan Kara, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

osmaniye (2).jpg


İftar öncesi belediye meclis üyesi Feramuz Akbıyık tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti okundu ve hep birlikte dualar edildi.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, katkı ve katılımlarından dolayı tüm muhtarlara, belediye meclis üyelerine ve ailelerine teşekkür etti. Başkan Kara, hayırlısıyla ramazan ayını tamamlayıp ramazan bayramını ailelerinizle birlikte idrak etmeyi nasip eylesin dileklerinde bulundu

osmaniye (3).jpg


Osmaniye Belediyesi tarafından mahalle muhtarları ve belediye meclis üyelerine yönelik düzenlenen iftar programında muhtarlar ve meclis üyeleri Belediye Başkanı Kadir Kara’ya davetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

osmaniye (4).jpg
 
Yukarı