Öğrencilerden Başkan Kadir Kara’ya Teşekkür

#1
BAŞKAN KADİR KARA’DAN ÖĞRENCİLERE ÇANAKKALE GEZİSİ HEDİYESİ

Osmaniye Belediyesi tarafından Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen liseler arası tiyatro yarışmasında dereceye giren öğrenciler Çanakkale’ye uğurlandı.

Çanakkale’yi görmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşayan öğrenciler Başkan Kadir Kara’ya teşekkür ettiler.

osmaniye belediyesi.jpg


"Milli Mücadele ve Kahramanlık" konulu liseler arası tiyatro yarışmasında dereceye girenleri Çanakkale’ye gururla gönderdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Kadir Kara; “Türk milleti için maneviyatı çok yüksek olan Çanakkale’ye sizleri uğurluyoruz. Kalplerimiz ve gönüllerimiz sizlerle birlikte. İnşallah orada milli ve manevi değerlerimizi yerinde görerek daha çok gururlanacaksınız. Bizim ve bu ülkenin sizlere ihtiyacı var. Bu cennet vatanın nasıl kazanıldığını görün, o ruhu yüreğinizde hissedin. Sizlerin milli ve manevi duygularla yetişmeniz, atalarımızın hangi zor şartlarda bu ülkeyi kurtardıklarını bilmeniz açısından önemli olan bu gezide hayırlı yolculuklar diliyor su gibi gidip su gibi gelmenizi temenni ediyorum.” Şeklinde konuştu.

osmaniye.jpg


İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak; “Değerli öğrenciler, bu genç yaşta şehitler diyarı Çanakkale’yi ziyaret etme imkânı buldunuz. Sizlere bu imkânı sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Kadir Kara’ya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hayırlı yolculuklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Öğrencileri yolcu etmeye Başkan Kadir Kara ve Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak ile birlikte aileler katıldı.

kadir kara.jpg
kadir kara.jpg
 
Yukarı