Renkli ve Muhteşem Görüntüler 5 Mayıs'ta Osmaniye'de

#1
Osmaniye Belediyesi 5.Off Road Şenlikleri 5 Mayıs’ta

Osmaniye Belediyesi ve Osmaniye Off Road kulübünün birlikte düzenlediği 5’inci Off Road Şenlikleri 5 Mayıs Pazar günü yapılacak.

off-road.jpg


Renkli ve muhteşem görüntülere sahne olacak Osmaniye Belediyesi 5’inci off-road yarışları için Osmaniye’ye Türkiye’nin farklı şehrinden özel tasarlanmış yüzlerce arazi aracı katılacağı kaydedildi.

Akdeniz Off-Road Kupası 2.Ayak Yarışı Osmaniye’de Yapılacak

Osmaniye Belediyesi 5.Off-Road festivali kapsamında Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Akdeniz off-road kupası ikinci ayak yarışları Osmaniye’de yapılacak.

off-road2.jpg


Bölgenin en düzenli parkuru ve en geniş katılımlı Off-Road yarışları olarak nitelendirilen Osmaniye Belediyesi 5’inci Off-Road şenliklerinde muhteşem bir görsel şölen yaşanacağı kaydedildi.

off-road3.jpg


Belediye Başkanı Kadir Kara, “5 Mayıs’ta Görsel Şölende Hep Birlikte Olalım”

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Festival kapsamında Türkiye’nin dört bir tarafından gelen misafirleri şehrimizde ağırlayacağız.

off-road4.jpg


Heyecan dolu festivalde Off-Road sporuna gönül vermiş değerli kardeşlerimize ve tüm yarışmacılarımıza başarılar diliyorum. 5 Mayıs Pazar günü Samet Aybaba Spor Kompleksi ve İzci Kampı civarında gerçekleşecek olan Off-Road şenliklerinde nefeslerimizi tutacağımız adrenalinin en üst düzeyde olduğu yarışlarımızı hep birlikte izlemek için siz değerli tüm hemşerilerimi davet ediyorum.” Şeklinde konuştu.
 
Yukarı