Temizlik Malzemesi Seti Dağıtımına Veysel Karani Camiinden Başlandı

#1
OSMANİYE BELEDİYESİ TÜM CAMİİLERE TEMİZLİK MALZEMESİ DAĞITIYOR

Osmaniye Belediyesi tarafından merkezde bulunan tüm camilere temizlik malzemesi seti dağıtımı başladı.

On bir ayın sultanı Ramazan dolayısıyla camilerin temizliği için temizlik malzemelerinden oluşan paketlerinin dağıtımı Osmaniye Belediyesi ekiplerince yapılıyor. Temizlik malzemesi seti dağıtımına ilk olarak Mevlana Mahallesinde bulunan Veysel Karani camiinden başlandı.

cami temizlik (1).jpg


Temizlik malzemesi dağıtımında bir açıklama yapan Veysel Karani Camii İmam Hatibi Ganimet Sağlam;“Belediyemiz 10 yıldır mübarek ramazan aylarında ve her zaman camilerimize destek oluyor. Camilerimizin dolup taştığı bu mübarek ayda her zamankinden daha temiz olması gerekiyor. Sayın belediye başkanımız Kadir Kara’ya temizlik ürünlerinden oluşan seti bizlere ulaştırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Sayın başkanımızın mübarek gece ve aylarda camilere yardımda bulunması ve cemaate ikramlarda bulunması çok önemli olduğu gibi topluma olan sevgi, saygı, birlik ve beraberliği gösteriyor. Yapmış olduğu bu hizmetten dolayı kendilerini tebrik ve takdir ediyorum.” İfadelerini kullandı.

cami temizlik (2).jpg


Belediye tarafından yapılan temizlik seti dağıtımında Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Balkaya ve Mevlana Mahallesi Muhtarı İsmail Coşkun’da hazır bulundu. Temizlik seti içerisinde çamaşır suyu, sıvı deterjan, cam sil, sıvı sabun, cam bezi, fırça ve gül suyu bulunuyor.
 
Yukarı