Yönetim Kurulu Üyeleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi.

#1
TÜMSİAD Osmaniye Şubesi, İl Emniyet Müdürü Okumuşu Ağırladı.

Osmaniye Tüm Sanayici ve İş adamaları derneği (TÜMSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuşla Kahvaltıda bir araya geldi.

Tüm Sanayici ve iş adamları derneği Osmaniye Şube Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özkardeş, yaptığı açıklamada, Her Cumartesi Rutin hale gelen kahvaltıya katılan Okumuşa Teşekkür ederek tekrar yeni görevinde başarı diledi.

Kentte trafik ve diğer sorunlarla ilgili düşüncelerini aktaran Özkardeş, sorunların çözümünde emniyet teşkilatının çalışmalarının büyük önem taşıdığını, çözümünde belediyenin ve emniyetin ortak çalışmasıyla çözüleceğini, belirti.

Tüm Sanayici ve iş adamları Derneği Osmaniye Şube Başkanı Özkardeş Şunları söyledi; Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğünün çalışmalarını yakından takip etmekteyiz, yapılan uygulamalar, asayiş kontrolleri, bizleri ve Osmaniye halkını bihayli memnun etmektedir. Bu çalışmalarda TÜMSİAD olarak bizlere düşünen ne varsa, bu güne kadar, devletimizin yanında olduk ve ol mayada devam edeceğiz dedi.
WhatsApp Image 2019-02-02 at 11.32.14 (1).jpeg

İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, TÜMSİAD Yönetim Kurulu üyelerinin sorularını cevaplarken, Kahvaltıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kentte huzur ve güvenin önemli olduğunu, yaşanan sorunların topyekün mücadele ile çözüme kavuşacağını aktaran Okumuş, “Osmaniye’de emniyet teşkilatı olarak uygulamalara, asayiş kontrollerine devam edeceğiz. Yaşanan sorunların toplumun tüm kesiminin desteği ile çözüme kavuşacağına inanıyoruz. Bu anlamda Sivil toplum kuruluşları ile iyi diyalog içerisinde olacağız, sizlerin de desteklerini beklemekteyiz” dedi.
 
Yukarı