Öğrenciler Barınağı Ziyaret Etti

Osmaniye Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi

Osmaniye Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, çalışma sistemi ve uyguladığı projeleri ile Türkiye’de örnek bir barınak olma özelliği taşıyor.
Osmaniye Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda kurulan Hayvan Barınağına ziyaretler devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Ceyhan Veteriner Fakültesi öğrencileri hayvan barınağını ziyaret ettiler.
Barınaktaki hayvanların rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için barınak temizliği ve tıbbi destek konusunda Osmaniye Belediyesi ekipleri özveriyle çalışmalarını devam ettiriyor.
Ç.Ü. Ceyhan Veteriner Fakültesi Viroloji Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Bilge Kaan Tekelioğlu ziyarette yaptığı açıklamada : “ Öğrencilerimizi bilgilendirmek ve hayvanların durumunu yerinde göstermek istedik. Örnek nitelikteki bu barınağımıza her geldiğimizde daha güzel buluyoruz. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.”dedi.
Barınakla ilgili düşüncelerini aktaran genç veteriner adayları, hayvan barınağının bulunduğu konum doğal ortam ve çevre düzenlemesi ile çok güzel bir mekan olduğunu belirterek Osmaniye Belediyesine teşekkür ettiler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here