Osmaniye palyaço ve sihirbazlık

Osmaniye Palyaço ve sihirbazlık organizasyon hizmetleri

Telefon : 0536 451 81 87

Osmaniye’de ve ilçelerinde palyaço ve sihirbazlık gösterileri ilgi görüyor. İllüzyonist komedyen Faruk Ağar palyaço ve sihirbazlık gösterilerini başarı ile sürdürüyor. Osmaniye’de palyaço gösterilerine senelerdir sergileyen kelebekler çocuk tiyatrosu yöneticisi illüzyonist animatör Faruk Ağar ( 05364518187 ) 1984’den bu yana süre gelen palyaço ve sihirbazlık gösterilerine Osmaniye, Kadirli ve ilçelerinde başarı ile sürdürüyor.

Çeşitli şehirlerde, okullarda, çocuk tiyatrolarında ve festival şenliklerinde sahne alan Faruk Ağar, palyaço ve sihirbazlık gösterileri ile gönüllere taht kuran bir isim olarak öne çıktı.

Yaş günü ve şenliklerde Osmaniye bölgesinde çocuk etkinliklerine eğitici oyunlarla sanat yaşamını sürdürmüş, özellikle Osmaniye ve ilçelerinde palyaço ve sihirbazlık gösterileri ile aranılan ismi olmayı başarmıştır.

İllüzyonist animatör Faruk Ağar: doğum günleri, sünnet, festival, okul şenlikleri ve özel etkinlerinde çocukların beğenisini kazanan birbirinden ilginç palyaçolarla, şekilli balonlar, sihirbazlık gösterileri, çizgi film kahramanları ve animasyon ekibiyle birlikte sergilediği, çeşitli gösterilerle her defasında alkış ve beğeni almayı sürdürüyor.

Palyaço ekibiyle, Osmaniye’de illüzyonist Faruk Ağar yönetiminde bay ve bayan animatör ve palyaço ekibiyle, balon oyunlarıyla yarışmalar ve diğer oyunlarla, çocuklarla kaynaşarak, özellikle çocukların hoş vakit geçirmesine vesile oluyorlar.

Palyaço gösterileri ile pedagoji kurallarına dikkat eden illüzyonist Faruk Ağır, titiz çalışması ile ilgili görüyor.

12 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here