Osmaniye’de Kadir Gecesi Bereketi

Belediye Başkanı Kadir Kara

Osmaniye’de vatandaşlar mübarek kadir gecesinin feyzinden faydalanmak için camilere akın etti.

 

Osmaniye Belediyesi , her önemli gecede olduğu gibi bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesinde de namaz çıkışı vatandaşlara ikramlarda bulundu.

 

Belediye Başkanı Kadir Kara tek tek vatandaşların mübarek gecelerini tebrik ederek baklava dağıttı.

 

Şehrin farklı noktalarında bir çok camide namaz çıkışı belediye tarafından vatandaşlara baklava dağıtıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ikramlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

 

Envar-ül Hamit Camiinde namaz çıkışı vatandaşlar ile sohbet edip ikramlarda bulunan Başkan Kadir Kara; “Mübarek Kadir Gecesi’nin bütün Osmaniyeli hemşerilerimize tüm Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Osmaniye Belediyesi olarak her mübarek gecede olduğu gibi bu gece de değişik camilerimizde ibadete duaya gelen muhterem hemşehrilerimize ikramda bulunuyoruz. Buradaki amacımız bu mübarek geceyi birlikte eda ederek onlara ait olan değerleri onlara sunabilmenin çabası içerisindeyiz. Mübarek kadir gecesinin ve yaklaşan ramazan bayramının bütün insanlık alemine hayırlar getirmesini, çevremizde ve coğrafyamızda devam eden zulümlerin sona ermesini Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyor bütün Osmaniyeli hemşehrilerime şahsım ve belediye meclis üyelerim adına selam saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here