Şehit Mehmet Karacatilki’nin Ailesi Başkanı Ziyaret Etti

Şehit Mehmet Karacatilki

15 temmuz hain kalkışmada şehit olan Özel Harekat Polisi Mehmet Karacatilki’nin babası Hamza Karacatilki ve annesi Nuriye Karacatilki, Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret etti.

 

Şehit ailesinin ziyaretiyle ilgili duygularını ifade eden Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Rabbim şehitlerimizin şefaatine mazhar eylesin inşallah. Bu millete oynanan büyük bir oyundu. Bu büyük oyunu durdurmak için bu millet bütün inananlarıyla inançlı insanlarıyla mücadele etti karşı koydu. Çok şükür ki elhamdülillah bu kötü niyetli, ruhlarını, inançlarını ve imanlarını başkalarına kiraya veren veya satan insanlar başarılı olamadılar hiçbir zaman olamayacaklar. Allah’ın izni ve inayetiyle biz herzaman için her türlü hileye karşı millet olarak güçlü ve ayakta kaldık. O yüzden bizim böyle evlatlarımız, sizin böyle evlatlarınız olduğu sürece bizim asla sırtımızı hiçkimse, hiçbir ülke hiçbir güruh yere getiremez. Bu ülkenin bekası için mücadele eden şehidimiz Mehmet Karacatilki ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Evli ve iki çocuk sahibi olan Şehit Mehmet Karacatilki’nin annesi ve babası Başkan Kara’ya; “En zor zamanlarımızda yanımızda olup bize her konuda destek olduğunuz için size çok teşekkür ediyoruz.” Dediler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here