Türkiye’ye Hizmet Veren Fıstıkçılar Sitesi

fıstıkçılar sitesi

Osmaniye ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlayan fıstıkçılar sitesi yolları asfaltlanıyor. Geçtiğimiz yıllarda Kadirli yolu üzeri Cevdetiye kasabasına taşınan fıstıkçılar sitesinde asfalt çalışmaları hızla devam ediyor.

 
165 bin metrekare alan üzerinde 60 bin metrekare kapalı alanı ve 107 işyeriyle Osmaniye ve tüm Türkiye’ye hizmet veren fıstıkçılar sitesi tozlu yollardan kurtuluyor. Gıda sektöründe faaliyet gösteren ve 1200 kişi civarında istihdamın sağlandığı Osmaniye fıstıkçılar sitesine 25 bin metrekare asfalt yol yapılıyor.

 
Osmaniye Belediyesinin hizmetleri ile ilgili konuşan Fıstıkçılar Sitesi Başkanı Ali Korkmaz; “Faaliyet alanımız gıda üzerine olduğumuz için sitemizdeki hijyen çok önemli. Bu hassasiyete önemli ölçüde destek veren ve bizleri bu tozlu yollardan kurtarıp hijyenik bir ortam sağladığı için sayın Osmaniye Belediye Başkanımız Kadir Kara’ya fıstıkçılar sitesi adına ve yönetim kurulu adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sitemize katkı ve desteklerinden dolayı geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Cevdetiye Belediye Başkanımız İlhami Önal’a tekrardan rahmet diliyor minnetle anıyorum.” Dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here