Yaz Okuluna Katılan Öğrencilere Malzemeler Dağıtıldı

Osmaniye Belediyesi

“Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Yaz İçin” sloganı ile başlatılan Osmaniye Belediyesi Ücretsiz Yaz Spor Okulları’nın bu yıl dokuzuncusu başlıyor.

 

Osmaniye Belediyesi Ücretsiz 9’uncu Yaz Spor Okullarına katılan öğrencilere Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezinde malzemeleri dağıtıldı.

 

Basketbol, futbol, voleybol, karete, tırmanma, su kanosu, dart, okçuluk, satranç, izcilik, bocce, badminton ve çim hokeyi branşlarında açılan Yaz Spor Okullarına ilgi büyük oldu. Her öğrenciye Osmaniye Belediyesi tarafından spor malzemeleri hediye edildi. Ayrıca yaz spor okulları boyunca öğrencilere belediye tarafından ücretsiz servis imkanı sağlanacağı kaydedildi.
Yaz spor okulları ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Kadir Kara; “Belediyemizin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında 7 – 14 yaş arası çocuklarımıza yönelik ücretsiz düzenlediğimiz yaz spor okulları başlıyor. Göreve geldiğimiz ilk yılımızda yaz spor okullarını başlatmıştık. Bu yıl spor okullarımızın dokuzuncusunu yapıyoruz. Bir yıl boyunca okullarda yorulan ve tatili hak eden çocuklarımıza güzel, eğlenceli ve sağlıklı bir yaz geçirmelerini sağlamak için spor okullarını düzenledik. Çocuklarımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Onlar için ne yapsak azdır. Bugün burada belediyemiz tarafından çocuklarımıza ücretsiz spor malzemesi hediye ettik. Bir ay sürecek olan yaz spor okullarında çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde yerine getireceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here